Strategie

Strategie UNI/CPS

 Mise (Proč?)

Podporovat výzkum a jeho propojení s praxí.

Hodnoty (Co je důležité?)

Excelence, kreativita, inovace, efektivita, transparentnost, otevřenost, svoboda výzkumu, rovné příležitosti, diverzita, profesní odpovědnost, rozvoj kariéry, flexibilita, mobilita, fair play, work-life balance, sociální odpovědnost.

Vize (Kudy?)

Stát se excelentním výzkumným centrem s celosvětovou působností v oblasti inovativních produktů na bázi polymerů, zaměřeným na dlouhodobou spolupráci se svými strategickými partnery. Výzkumným centrem, které zaměstnává motivované a spokojené výzkumné pracovníky, podporuje konkurenceschopnost regionu a ČR a respektuje své hodnoty s ohledem na udržitelný rozvoj společnosti.

Strategické cíle (Kam?)

Strategické cíle výzkumného centra ve vztahu k organizaci práce (materiálně technické podmínky), rozvoji kvalifikace (znalosti, dovednosti, osobnostní předpoklady) a motivaci zaměstnanců (finanční a nefinanční stimuly) jsou stanoveny a průběžně aktualizovány v osmi oblastech strategického rozvoje výzkumného centra (doktorandi, karierní řád, hodnocení výzkumných pracovníků, ženy, hodnocení výzkumné organizace, mezinárodní spolupráce, mezisektorová spolupráce, popularizace).

Kontakty

Vedení
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright 2017 © Centrum polymerních systémů. Všechna práva vyhrazena
Dodavatel webu: Digitální #agentura Weboo