Joom!Fish config error: Default language is inactive!
 
Please check configuration, try to use first active language

Aktuality

Aktuality

Ocenění Pavlíny Holčapkové na workshopu studentských prací

Krásné třetí místo získala Pavlína Holčapková na Workshopu studentských prací - "Membranes and Membrane Processes", který pořádala Česká membránová platforma ve spolupráci se společností MemBrain s.r.o. . Workshop se konal 18. října 2017 ve Stráži pod Ralskem. Pavlína Holčapková získala ocenění v posterové sekci za poster s názvem „Membrane separation processes as a tool for bacteriocin isolation". Gratulujeme.

Read more...

V CPS se konaly státní doktorské zkoušky

Ing. Nikola Mikušová a Mgr. Petra Rejmontová složily úspěšně 8.11.2017 státní doktorskou zkoušku. Ing. Veronika Mikulcová už obhajovala a získala titul PhD. Všem gratulujeme.

Read more...

Výběrové řízení na obsazení pracovních pozic vědeckých pracovníků pro CPS

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovních pozic vědeckých pracovníků pro Centrum polymerních systémů pro skupinu speciálních materiálů.

Požadavky:

akademicko-vědecký titul min. Ph.D. v oboru přírodních nebo technických věd,
prokazatelná praxe a výsledky ve výzkumu a vývoji,
schopnost samostatné tvůrčí práce a současně schopnost aktivně se zapojit do práce v badatelském týmu,
znalost anglického jazyka,
znalost práce na PC (Microsoft Office), znalost práce se specializovanými vědeckými software výhodou,
morální a občanská bezúhonnost.

Read more...

Ocenění prezentace CPS na mezinárodní konferenci

Dr. Raghvendra Singh Yadav ze skupiny Multifunkčních nanomateriálů CPS získal ocenění za nejlepší prezentaci ('Best Presentation Award' ) přednášky s názvem „Impact of Gd³+ Substitution on Structural, Optical andMagnetic Properties of ZnFeO Nanoparticles" (Raghvendra Singh Yadav, Ivo Kuritka, Jarmila Vilcakova, Pavel Urbanek, Michal Machovsky, David Skoda) na 19th International Conference on Materials Engineering and Technology, Paris, France, October 19-20, 2017.

Read more...

Profesorka Zuzana Bílková přednášela na CPS

Vzácného hosta přivítalo CPS v úterý 10.10.2017 – přijela prof. RNDr. Zuzana Bílková, Ph.D. z Univerzity Pardubice. „Magneto-active Materials and Their Applications in Bioanalytics", to bylo téma jejího přednáškového cyklu, který se konal v posluchárně CPS.

Read more...