Odborný workshop na CPS

23.05.2024

V těchto dnech probíhá v Centru polymerních systémů odborný workshop pro zaměstnance univerzity pod vedením odborníků z Austrian Institute of Technology, který je zaměřen na aktuální trendy v business modelování, jeho procesech a metodách, s důrazem na aplikaci v oblasti energetiky.

Akce je součástí projektu TwinVECTOR podpořeného z fondů Evropské unie v rámci programu Horizon Europe. Projekt, který si klade za cíl posunout hranice v oblasti vývoje baterií nové generace, spojuje síly pěti partnerů z Česka, Německa, Finska a Rakouska, čímž významně rozšiřuje centrum excelence UTB. Koordinátorem projektu je UTB. Partnerskými institucemi jsou Bavarian Research Aliance BayFOR, Austrian Institute of Technology AIT, Karlsruhe Institute of Technology KIT a VTT Finland.