Studentská vědecká konference IGA 2022

06.12.2022

5. prosince 2022 se v Centru polymerních systémů uskutečnila Studentská vědecká konference IGA 2022. Soutěže se zúčastnili studenti doktorských programů, kteří jsou členy řešitelských týmů projektů IGA/CPS řešených v roce 2022. Prezentována byla následující témata - Příprava a charakterizace pokročilých nanokompozitních systémů, Pokročilé využití reziduálních materiálů ze zemědělské produkce, Magneticko-responzivní systém a Syntéza biomineralizovaného nanomateriálu na bázi grafenu pro zdravotnictví.
Hodnotící komise ve složení Prof. Ing. Vladimír Sedlařík, Ph.D., doc. Ing. et Ing. Ivo Kuřitka, Ph.D. et Ph.D. a doc. Ing. Zdenka Víchová, Ph.D. ohodnotila všechny prezentované projekty jako úspěšné a doporučila přidělení stipendií z projektu Studentské vědecké konference účastníkům soutěže.